Prelegenci.

 

 
Izabela Suckiel

Ekspert w zakresie prawa oświatowego i nadzoru pedagogicznego.

Od 20 lat zajmuje się doskonaleniem zawodowym nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych; nauczyciel konsultant ds. kadry kierowniczej i ewaluacji. Specjalizuje się w zakresie prawa oświatowego, nadzoru pedagogicznego, oceniania, pomiaru dydaktycznego i ewaluacji. Nauczyciel dyplomowany, egzaminator OKE, członek Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Edukacyjnej. Edukator w programach ogólnopolskich, wykładowca na studiach podyplomowych i kursach kwalifikacyjnych, autorka ponad 30 programów grantowych dla dyrektorów i nauczycieli oraz materiałów edukacyjnych.

 
Robert Kamionowski

Radca prawny specjalizujący się w prawie oświatowym, administracyjnym, cywilnym i pracy.

Radca prawny w Kancelarii Peter Nielsen & Partners, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w prawie oświatowym, administracyjnym, cywilnym i prawie pracy. Redaktor prowadzący czasopisma „Forum Placówek Niepublicznych” oraz bloga PrawoiEdukacja.pl, autor szeregu artykułów, publikacji i komentarzy w mediach.

 
Beata Patoleta

Adwokat specjalizująca się w szeroko pojętym prawie oświaty niesamorządowej.

Adwokat, absolwentka kierunku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, który ukończyła z wyróżnieniem. Odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. W ramach indywidualnej Kancelarii Adwokackiej reprezentuje osoby prowadzące niesamorządowe jednostki oświatowe, specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie oświaty niesamorządowej. Dobra znajomość zagadnień, z jakimi mierzą się osoby prowadzące jednostki oświatowe, wynika z wielu lat doświadczenia w zakresie prawa oświatowego.

 
Ewa Radanowicz

Ekspertka ds. przestrzeni edukacyjnej, dyrektor szkoły.

Ekspertka ds. przestrzeni edukacyjnej i dyrektorka Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Gminie. Pracowała na stanowisku dyrektora szkoły podstawowej w Radowie Małym, która została włączona do międzynarodowej sieci Ashoka Changemaker School. Jest autorką książki W szkole wcale nie chodzi o szkołę oraz współautorka poradnika ORE dla dyrektorów i nauczycieli. Prowadzi warsztaty szkoleniowe i wspiera dyrektorów szkół i przedszkoli w codziennej pracy.

 
Maria Rotkiel

TRENERKA MOTYWACYJNA, Psycholog, Terapeuta Poznawczo- Behawioralny, Specjalista Public Relations, Doktorantka Kulturoznawstwa.

TRENINGI I SZKOLENIA - Od 2001 roku prowadzenie wykładów, treningów i szkoleń biznesowych, psychologicznych, terapeutycznych oraz coachingowych.

Autorka rozdziału pt.: „Wywiad poznawczy jako metoda wydobywania informacji z pamięci.” wchodzącego w skład podręcznika akademickiego pt.: ”Wywiad psychologiczny. Wywiad jako postępowanie badawcze” tom I wydanego przez Pracownię Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie w 2005 roku

Od 2015 roku Członek Polskiego Towarzystwa Kulturoznawczego, Członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Stresem Traumatycznym oraz Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo - Behawioralnej (PTTPB) należącego do European Association for Cognitive and Behavioural Therapies (EABCT) NR LICENCJI 129,

Od 2014 roku właścicielka firmy Pracownia Poznawczo - Behawioralna Maria Rotkiel.

 
Aleksandra Gil

Exams Business Pursuit Manager w sekcji egzaminacyjnej British Council.

Zajmuje się budowaniem rynku oraz nawiązywaniem relacji z klientami instytucjonalnymi British Council Polska. Jest związana zawodowo z British Council od 2018 roku. Prywatnie pasjonuje się nauką języków – oprócz angielskiego, uczyła się także włoskiego, niemieckiego, arabskiego oraz norweskiego.

Kontakt.
Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń.
 
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
(61) 66 55 774
 bok@forum-media.pl